We wtorek 18 Września obradował Zarząd Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej.

W ramach cyklu „Siatkarski wtorek” i współpracy dwutygodnika oraz portalu „Nasz Głos Poznański” z Wielkopolskim Związkiem Piłki Siatkowej prezentujemy najnowsze informacje z lokalnych parkietów. Rozgrywki w Lidze Kadetek WZPS wystartowały w miniony weekend.

Kolejny dyżur Wydziału Rozgrywek odbędzie się we wtorek 18 września w godzinach: 14:30 - 16:00.

W sobotę 15 września w Murowanej Goślinie odbyła się Konferencja Szkoleniowo Licencyjne Trenerów i Instruktorów szkolenia młodzieżowego Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej. Organizatorem konferencji była Rada Trenerów – Wydział Szkolenia WZPS Poznań. Szkolenie zainaugurował Prezes WZPS Jacek Broński oraz Przewodniczący Rady Trenerów –Wydziału Szkolenia WZPS Janusz Polaszek.

18 września o godz. 16:30 odbędzie się kolejne posiedzenie Zarządu Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej.

16 września rozpoczęły się rozgrywki w lidze kadetek WZPS Poznań.

W niedzielę 16 września w rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej czas na pierwsze mecze o punkty, a więc start sezonu!

Wydział Rozgrywek WZPS Poznań przypomina o konieczności zgłoszenia formularza F02 do rozgrywek Ligi Kadetów.

Przedstawiciele klubu, władze miasta oraz Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej spotkali się w Kaliszu na specjalnej konferencji prasowej. Była ona poświęcona startowi ekipy siatkarek Energi MKS Kalisz w Lidze Siatkówki Kobiet. Przedstawiciele PLPS oraz klubu potwierdzili, że 14-krotne medalistki mistrzostw Polski już oficjalnie są częścią Ligi Siatkówki Kobiet.

W sobotę w hali ZSMS Poznań na os. Tysiąclecia 43 w Poznaniu rozegrano test turniej z udziałem ekip: UKS ZSMS Poznań – gospodarz, UKŻPS Kościan oraz SKF Forex Politechnika Poznańska.

W międzysezonowej przerwie doszło do pewnych zmian w Wilkach Wilczyn. Drużynę opuściło czterech doświadczonych zawodników, a na ławce trenerskiej Tomasza Robaka zastąpił Artur Hoffmann. Zespół zmienił też grupę, w której będzie występował. Tym razem PZPS Wilki przydzielił do grupy łódzkiej.

Już po raz czwarty sympatycy i miłośnicy siatkówki w Lubinie zorganizowali memoriał im. Jana Rutyńskiego, współzałożyciela Cuprum. Ty razem formuła turnieju była nieco inna od poprzednich. Organizatorzy potraktowali memoriał jako zabawę i spotkanie starych, dobrych znajomych.

W imieniu przewodniczącego Rady Trenerów Wydziału Szkolenia WZPS Poznań serdecznie zapraszamy na szkolenie licencyjne dla trenerów WZPS Poznań, które odbędzie się w najbliższą sobotę w Murowanej Goślinie. Początek szkolenia zaplanowano na godz. 9:00.

W związku ze zbliżającym się startem rozgrywek Ligi Kadetek WR WZPS Poznań przypomina, że do piątku 14 września do godz. 24:00 należy przesłać f 02 do rozgrywek ligi kadetek.

W środę 19 września prowadzony będzie kolejny Dyżur Wydziału Rozgrywek w biurze WZPS Poznań.

W sobotę 15 września w Poznaniu odbędzie się turniej towarzyski z udziałem ekip drugoligowych.

Siatkarki trenera Piotra Mateli, które występują na parkietach kobiecej ekstraklasy nieprzerwanie odponad 25 lat zdominowały weekendowe zmagania. Popularne Pałacanki wygrały wszystkie trzy mecze i okazały się najlepsze w całym poznańskim turnieju.

W niedzielę 9 września w Koninie rozegrano kolejną edycję turnieju „Przed Ligą”.

W związku ze zbliżającym się startem sezonu ligowego w biurze WZPS Poznań odbędą się kolejne dyżury Wydziału Rozgrywek WZPS Poznań.

 W poznańskiej auli AWF w piątkowe popołudnie odbyła się akademia z okazji 60-lecia Enei Energetyka Poznań.

Wydział Rozgrywek WZPS Poznań informuje, że od poniedziałku 3 września 2018 r.
zachodzą zmiany w systemie rejestracji zawodników w OSEKiZ. Wiele zmian spowodowane
jest m. innymi wprowadzeniem rozporządzenia RODO i z przetwarzaniem danych
osobowych.
Wykonanie poniższych czynności jest obowiązkowe, obligatoryjne dla
wszystkich klubów i zawodników.
Nie wykonanie poleceń spowoduje brak możliwości wygenerowania F-02 dla
danej kategorii wiekowej, a co za tym idzie niemożliwość przystąpienia do
rozgrywek w najbliższym sezonie 2018/2019.

W dniach 01-02.09.2018 r. w Wielkopolsce odbyła się kursokonferencja przedsezonowa sędziów szczebla centralnego.

Kolejna młoda zawodniczka zasiliła szeregi Enei PTPS Piła. Po pozyskaniu atakującej Moniki Kacprzak następną nową siatkarką została Patrycja Chrzan, która do Piły trafiła na zasadzie wypożyczenia z Chemika Police. Osiemnastolatka gra na pozycji rozgrywającej.

ENEA ENERGETYK POZNAŃ MA
PRZYJEMNOŚĆ ZAPROSIĆ NA TURNIEJ PIŁKI
SIATKOWEJ KOBIET

W najbliższy piątek o godz. 17 w auli poznańskiej AWF Enea Energetyk będzie świętował 60 lat istnienia.

Visualscope.com

 continuumpoznan

vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps