W drugiej kolejce rewanżowej rundy UKS Kaniasiatka Gostyń podejmował MUKS Amber Kalisz. Zdecydowanym faworytem dzisiejszego pojedynku byli Gostynianie.

 

Trener Tomasz Migdalski postanowił dać szansę juniorom. Na tydzień przed półfinałami Mistrzostw Wielkopolski na boisku pokazali się prawie wszyscy młodzi zawodnicy.

Już od początku pojedynku w pierwszym secie Gostynianie uzyskali kilku punktową przewagę. Pozwoliło to kontrolować grę i spokojnie trener mógł wpuszczać rezerwowych zawodników, będących w podstawowym zespole juniorów. Praktycznie set bez większej historii. Zwycięstwo do 20 mogło być zdecydowanie wyższe. Gostynianie popełnili jednak kilkanaście błędów w polu zagrywki.

Drugi set to wierna kopia pierwszej odsłony. Spokojna gra z błędami na zagrywce.

 

Fotorelacja z meczu - kliknij TUTAJ!

Trzecia odsłona rozpoczęła się od zdecydowanej przewagi drużyny z Kalisza. W pewnym momencie na tablicy pojawił się wynik 9:14,  a gostyński szkoleniowiec zmuszony był zabrać drugą przerwę techniczną. Wpłynęło to mobilizująco na drużynę UKS Kaniasiatka. Kolejne piłki należały już dla zdecydowanych faworytów. Gostynianie doprowadzili do stanu 15:15 i później już było tylko lepiej. 25:22 i cały mecz 3:0.

Gostynianie z punktem przewagi nad Liskowem przewodzą w grupie B III ligi. Za tydzień bardzo ważny pojedynek w Ostrowie.

W trakcie wszystkich przerw gostyńskim siatkarzom towarzyszyły dziewczyny z grupy BIG BANG.

UKS Kaniasiatka Gostyń - MUKS Amber Kalisz 3:0 (25:20; 25:20; 25:22)

Skład: Patryk Michalczyk, Kamil Janicki, Patryk Michalczyk, Łukasz Bugzel, Szymon Poświatowski, Michał Hechmann, Artur Wojciechowski, Dominik Poznański, Kamil Kulczak, Paweł Rozwora, Eryk Kucharski, Jan Prauziński, Karol Olejniczak, Przemysław Bartkowiak.

 

Autor: Przemysław Hechmann

Visualscope.com

 continuumpoznan

vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps