Enea PTPS Piła wygrał wszystkie trzy swoje spotkania na turnieju w Bobolicach i zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji. W ostatnim meczu pilanki pokonały 3:0 Legionovię. Drugie miejsce zajęły siatkarki Pałacu Bydgoszcz, które w niedzielę 3:0 rozgromiły najsłabszy na turnieju zespół Budowlanych Łódź.

Niedziela była ostatnim dniem towarzyskiego turnieju z udziałem czterech drużyn Ligi Siatkówki Kobiet w Bobolicach. Niepokonany do tej pory zespół PTPS-u Piła zmierzył się z Legionovią i po raz kolejny udowodnił, że na tym turnieju jest najlepszy. Podopieczne trenera Jacka Pasińskiego pokonały rywalki w trzech szybkich setach, a legionowianki w żadnym z nich nie były w stanie przekroczyć bariery 20 punktów. Najlepszą zawodniczką tego spotkania wybrano rozgrywającą PTPS-u, Emilię Szubert, a pilanki zajęły pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji z kompletem zwycięstw.

W ostatnim meczu Pałac Bydgoszcz grał z wicemistrzem Polski, Budowlanymi Łódź. Osłabiony zespół Błażeja Krzyształowicza (bez reprezentantek Polski i Pavli Vincourovej) nie był w stanie zagrozić rywalkom, chociaż w pierwszym i w trzecim secie próbował walczyć. W drugiej partii bydgoszczanki rozbiły rywala do 10. Tym samym podopieczne trenera Piotra Makowskiego z dwoma zwycięstwami na koncie zajęły drugie miejsce w turnieju, trzecia była Legionovia, a Budowlani zakończyli turniej na ostatnim miejscu bez wygranego seta.