Enea PTPS Piła wygrał wszystkie trzy swoje spotkania na turnieju w Bobolicach i zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji. W ostatnim meczu pilanki pokonały 3:0 Legionovię. Drugie miejsce zajęły siatkarki Pałacu Bydgoszcz, które w niedzielę 3:0 rozgromiły najsłabszy na turnieju zespół Budowlanych Łódź.

 

Niedziela była ostatnim dniem towarzyskiego turnieju z udziałem czterech drużyn Ligi Siatkówki Kobiet w Bobolicach. Niepokonany do tej pory zespół PTPS-u Piła zmierzył się z Legionovią i po raz kolejny udowodnił, że na tym turnieju jest najlepszy. Podopieczne trenera Jacka Pasińskiego pokonały rywalki w trzech szybkich setach, a legionowianki w żadnym z nich nie były w stanie przekroczyć bariery 20 punktów. Najlepszą zawodniczką tego spotkania wybrano rozgrywającą PTPS-u, Emilię Szubert, a pilanki zajęły pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji z kompletem zwycięstw.

 

W ostatnim meczu Pałac Bydgoszcz grał z wicemistrzem Polski, Budowlanymi Łódź. Osłabiony zespół Błażeja Krzyształowicza (bez reprezentantek Polski i Pavli Vincourovej) nie był w stanie zagrozić rywalkom, chociaż w pierwszym i w trzecim secie próbował walczyć. W drugiej partii bydgoszczanki rozbiły rywala do 10. Tym samym podopieczne trenera Piotra Makowskiego z dwoma zwycięstwami na koncie zajęły drugie miejsce w turnieju, trzecia była Legionovia, a Budowlani zakończyli turniej na ostatnim miejscu bez wygranego seta.

 

wyniki niedzielnych meczów:
Legionovia Legionowo – Enea PTPS Piła 0:3
(16:25, 13:25, 19:25)
KS Pałac Bydgoszcz – Grot Budowlani Łódź 3:0
(25:21, 25:10, 25:22)

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Enea PTPS Piła 3-0 8 pkt. 9:2
2. KS Pałac Bydgoszcz 2-1 6 pkt. 8:5
3. Legionovia Legionowo 1-2 4 pkt. 5:6
4. Grot Budowlani Łódź 0-3 0 pkt. 0:9

 

źródło: www.siatka.org

Visualscope.com

 continuumpoznan

vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps