Wydział Rozgrywek WZPS Poznań zawiadamia, że dokumenty oraz F 02 na rozgrywki juniorek/juniorów przed pierwszą kolejką rozgrywek ligowych zatwierdzane będą do czwartku 5 Października do godz. 13:00.

 

W sprawach związanych z zatwierdzaniem F 02 dla zespołów młodzików oraz innych dokumentów niezbędnych do startu w sezonie rozgrywkowym na bieżąco można kontaktować się z przedstawicielami WR WZPS Poznań:

- Maciej Kwiatkowski tel. 698034106
- Michał Sułkowski tel. 500765955

 

W czwartek 5 Października w siedzibie biura WZPS Poznan przy ul. Reymonta 35 prowadzony będzie dyżur WR poświęcony na zatwierdzanie dokumentów i ekip na start ligi juniorek i juniorów. Dyżur prowadzony będzie w godzinach. 11:00 - 13:00.

 

W celu sprawnej obsługi zainteresowanych osób prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do środy 4 Października do godz. 12:00.

 

Po zakończeniu dyżuru WR WZPS Poznań w dniu 5 Października o godz. 13:00 dokumenty na pierwszą kolejkę juniorek/juniorów nie będą już zatwierdzane.

 

W dniu 5 Października na dyżurze WR nie będą zatwierdzane dokumenty dla innych kategorii wiekowych.

Visualscope.com

 continuumpoznan

vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps