SKF Politechnika Poznańska – UKŻPS Kościan 4:1 (25:23, 25:20, 18:25, 28:26, 25:19)

 

Skład SKF:
Pierzchała(c), Grzeca, Pachurka, Kucner, Kohut, Radzewicz, Turek (l) oraz: Bińczycka, Bogacz, Toczek.

 

Trener: Marcin Groć.


Spotkanie w Poznaniu było kolejnym etapem przygotowań do sezonu dla obu ekip.

 

Pierwszy set był bardzo wyrównany, a o wygranej miejscowych zdecydowała lepsza skuteczność w ataku. Wynik 25:23 oddaje przebieg bardzo wyrównanego seta.

 

Druga odsłona to walka również punkt za punkt, a obie ekipy miały problem z utrzymaniem małej i ciężko wypracowanej przewagi. Ostatecznie końcówka dla Poznania dzięki skuteczniejszej grze w obronie. Wygrana 25:20 i prowadzenie miejscowych 2:0.

 

W trzecim secie role na boisku odwróciły się. Siatkarki z Kościana mocno poprawiły skuteczność w ataku oraz obronie i finiszowały z pewną wygraną 25:18 zmniejszając prowadzenie SKF do wyniku 2:1.

 

Czwarty set to bardzo zacięta gra, a oba zespoły miały swoje piłki na zakończenie seta. Ostatecznie po bardzo wyrównanej walce drużyna SKF wygrywa 28:26 i całe spotkanie 3:1.

 

Na zakończenie dnia w Politechnice rozegrano jeszcze towarzyskiego seta, który również wygrała drużyna z Poznania 25:19.

 

Dla zespołu SKF Politechnika Poznańska był to test mecz na boisku na, którym za tydzień rozpoczną zmagania ligowe.

 

Dziękujemy kibicom obu ekip za przybycie na spotkanie, a obu grającym w spotkaniu ekipom życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie.

 

źródło: www.skfks.pl

Visualscope.com

 continuumpoznan

vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps