SKF Politechnika Poznańska – APS Rumia 3:0 (25:15, 25:19, 25:12)

 

Skład SKF:


Pierzchała(c), Pachurka, Bogacz, Bińczycka, Halczak, Kohut, Przybylska(l) oraz: Radzewicz, Grzeca.


Trener – Marcin Groć


Spotkanie w Poznaniu otwierało ligowe zmagania dla ekipy seniorek.


Debiut w Poznaniu był także okazją do pierwszego meczu w roli trenera dla Marcina Grocia, który przed sezonem przybył do klubu z Poznania z Piły.


Początek spotkania to wyraźna dominacja zespołu gospodyń. Kiedy zespół gości prosił o czas na tablicy widniał wynik 11:4 dla Poznania.


Czas nie pomógł ekipie gości, która została w pierwszym secie wypunktowana przez zawodniczki z Poznania, które wygrały bardzo wyraźnie 25:15.


Kolejna partia miała dwa oblicza walkę i odjazd. Do pewnego momentu siatkarki obu ekip toczyły wyrównany bój, a od połowy seta miejscowa drużyna włączyła drugi bieg i finiszowała z pewną wygraną 25:19.


Trzecia i ostatnia odsłona pokazała największą broń gospodyń jaką była zagrywka. Dzięki temu elementowi podopieczne Marcina Grocia finiszowały z wysoką wygraną 25:12 i w całym spotkaniu 3:0.


Bardzo fajnie zagraliśmy blokiem i obroną. W oczach dziewczyn widać było koncentrację i chęć walki. Wyznaczone cele zostały zrealizowane. Jestem zadowolony z zespołu, choć wiem, że mamy jeszcze rezerwę” – podsumował szkoleniowiec siatkarek z Poznania Marcin Groć.

 

źródło: www.skfks.pl

Visualscope.com

 continuumpoznan

vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps