Polski Związek Piłki Siatkowej podał do wiadomości skład grup ćwierćfinałowych mistrzostw Polski młodzików i młodziczek. Czekamy jeszcze na ostateczne rozstrzygnięcia w województwie podkarpackim, stąd nie znamy miejsca rozgrywania jeden z grup w rywalizacji młodzików.

 

Każda z grup zostaje podzielona na dwie podgrupy (A i B) w następujący sposób: podgrupę A tworzą zespoły rozstawione w tej grupie na miejscach 1, 2, 3, podgrupę B tworzą zespoły rozstawione w tej grupie na miejscach 4, 5, 6. Po drugim dniu dwa najlepsze zespoły z grupy A i B tworzą grupę finałową.

 

Każdy zespół rozgrywa dwa spotkania z zespołami z przeciwnej grupy. Zespołom zalicza się wynik spotkania z poprzedniego etapu. Jeżeli w grupie finałowej ćwierćfinału (miejsca 1 – 4) spotykają się zespoły z tego samego województwa, to bez względu na miejsca które zajęły (rozpisanie w tabeli) muszą rozegrać mecz między sobą w drugim dniu zawodów (sobota).

 

Turnieje ćwierćfinałowe rozgrywane będą w dniach 22-24 marca. Do półfinałów awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

 

Szczegółowy podział na grupy dostępny jest tutaj.

 

źródlo informacji: Informacja prasowa

Visualscope.com

MK Cafe

Strauss Coffee

 continuumpoznan

centrum robotyki
vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps