KOBIETY

 

Finał Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek

1. Julia Twardowska/Agnieszka Makałowska (UKS Środa Wielkopolska)

2. Martyna Grajber/Weronika Barabasz (PTPS Piła)

3. Patrycja Wawrzyńczak/Daria Nowak (UKS Środa Wielkopolska)

4. Kamila Płaczek/Agnieszka Adamek (Barycz Janków Przygodzki)

5. Iwona Brączkowska/Katarzyna Lewandowska (PTPS Piła)

5. Aleksandra Cyka/Patrycja Tomczyk (UKS Środa Wielkopolska)

7. Magda Góral/Joanna Bukowiecka (Olimp Września)

7. Małgorzata Ochmann/Julia Łopaczyk (Piast Krotoszyn)

9. Patrycja Dreczka/Anna Stencel (PTPS Piła)

9. Daria Konopińska/Aleksandra Połojko (PTPS Piła)

9. Martyna Przybylska/Kamila Margas (UKS Środa Wielkopolska)

9. Julia Frankowska/Joanna Maciejewska (FKS Poznań)

13. Zofia Piasecka/Agata Gorwa (Kaniasiatka Gostyń)

13. Dobrosława Jankowiak/Nicole Zielińska (FKS Poznań)

13. Jagoda Gruszecka/Julita Cyrulewska (Olimp Września)

13. Marietta Graczyk/Weronika Czapla (Olimp Września)

17. Natalia Skrzypczak/Paulina Szajek (FKS Poznań)

17. Florentyna Grenda/Olga Łopaczyk (Piast Krotoszyn)

17. Sylwia Walczak/Magdalena Ratajczyk (Barycz Janków Przygodzki)

17. Sylwia Piechowiak/Joanna Grzelak (Barycz Janków Przygodzki)

 

Finał Mistrzostw Wielkopolski Kadetek

1. Paulina Stasiak/Agata Czerniak (Orkan Września)

2. Dominika Tempka/Paulina Kokott (Calisia Kalisz)

3. Klaudia Krawczyk/Magdalena Nawrocka (Orkan Września)

4. Jagoda Gruszczyńska/Magdalena Doga (UKS ZSMS Poznań)

5. Julia Twardowska/Agnieszka Makałowska (UKS Środa Wielkopolska)

6. Martyna Grajber/Hanna Kubiak (PTPS Piła)

7. Patrycja Kuncman/Paulina Matusiak (Calisia Kalisz)

8. Aleksandra Jafra/Justyna Kozłowska (MKS MOS Turek)

9. Jagoda Kubiak/Amanda Jarczak (PTPS Piła)

9. Milena Wojciechowska/Wioletta Kanafa (MKS MOS Słupca)

9. Małgorzata Wawrzyńska/Paulina Klejment (PTPS Piła)

12. Julia Frankowska/Joanna Maciejewska (FKS Poznań)

13. Monika Kołodziejczak/Martyna Lemańska (UKS Środa Wielkopolska)

13. Inez Kocemba/Kamila Walczak (Barycz Janków Przygodzki)

15. Agnieszka Adamek/Kamila Płaczek (Barycz Janków Przygodzki)

15. Marta Kistela/Paulina Kosmowska (MKS MOS Słupca)

17. Sandra Narożna/Magdalena Koberstein (UKS Murowana Goślina)

17. Marlena Smug/Joanna Pietras (MUKS Godziesze Wielkie)

17. Karolina Stelmaszyńska/Natalia Dybo (UKS Środa Wielkopolska)

17. Joanna Koska/Sandra Żurawka (FKS Poznań)

17. Katarzyna Kazimierczak/Monika Talaga (Piast Krotoszyn)

17. Roma Klamecka/Zofia Piasecka (Kaniasiatka Gostyń)

17. Dobrosława Jankowiak/Nicole Zielińska (FKS Poznań)

17. Celina Piasecka/Marta Chałupniczak (Olimp Września)

17. Magdalena Góral/Joanna Bukowiecka (Olimp Września)

 

Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorek

 1. Aleksandra Bekas/Marlena Pleśnierowicz (Energetyk Poznań)

2. Małgorzata Psyk/Daria Łysiak (Orkan Września)

3. Paulina Stasiak/Agata Czerniak (Orkan Września)

4. Joanna Szczepaniak/Marta Banaszak (Orkan Września)

5. Monika Szafraniak/Ewa Droździk (Orkan Września)

5. Daria Pyłypiw/Jagoda Kubiak (PTPS Piła)

7. Martyna Grajber/Hanna Kubiak (PTPS Piła)

7. Klaudia Krawczyk/Magdalena Nawrocka (Orkan Września)

9. Weronika Otchere/Weronika Nadgrodkiewicz (MKS MOS Słupca)

9. Inez Osajda/Aleksandra Jafra (MKS MOS Turek)

9. Magdalena Świło/Monika Nowak (PTPS Piła)

9. Aleksandra Krzywda/Paulina Chodyła (MUKS Godziesze Wielkie)

13. Marlena Smug/Joanna Pietras (MUKS Godziesze Wielkie)

13. Małgorzata Wawrzyńska/Paulina Klejment (PTPS Piła)

13. Karolina Młodzińska/Milena Wojciechowska (MKS MOS Słupca)

 

 

MĘŻCZYŹNI

 

Finał Mistrzostw Wielkopolski Młodzików

1. Krystian Michalczyk/Łukasz Błyga (Kaniasiatka Gostyń)

2. Mikołaj Kretkowski/Norbert Wardak (Progress Września)

3. Mateusz Grygier/Patryk Frejus (MKS MDK Trzcianka)

4. Patryk Michalczyk/Krzysztof Konieczny (Kaniasiatka Gostyń)

5. Piotr Chamier-Ciemiński/Rafał Czech (Polonia Jastrowie)

5. Kamil Nowaczyk/Bartosz Terakowski (Polon Krotoszyn)

7. Arkadiusz Iwaniak/Patryk Królikowski (MKS MOS Turek)

7. Maciej Iwin/Patryk Hoffmann (Polonia Jastrowie)

9. Aleksander Sokołowski/Szymon Pacześny (MKS MOS Turek)

9. Jędrzej Gruszczyński/Marek Pachocki (Progress Września)

9. Marcin Kisiel/Filip Dymek (Polonia Jastrowie)

9. Dawid Imbierowicz/Daniel Gmyrek (Progress Września)

13. Bartosz Gajewski/Mikołaj Opic (MOS Zbąszyń)

13. Marcin Terakowski/Błażej Rataj (Pionier Zduny)

13. Hubert Górny/Wojciech Marciniak (Kangur Nowy Tomyśl)

13. Michał Szczechowicz/Marcin Bocian (MOS Zbąszyń)

17. Cezary Pawelec/Przemysław Foks (Kangur Nowy Tomyśl)

17. Maciej Kluj/Adrian Najbor (MOS Zbąszyń)

17. Tomasz Hałas/Cezary Ostapkowicz (Kangur Nowy Tomyśl)

 

Finał Mistrzostw Wielkopolski Kadetów

1. Sebastian Kaczmarek/Łukasz Kaczmarek (Polon Krotoszyn)

2. Bartosz Nowak/Marcin Szczechowicz (MOS Zbąszyń)

3. Igor Włodarczyk/Marcin Hartman (MKS MOS Turek)

4. Michał Sadowski/Mateusz Mendyka (Rataje Poznań)

5. Przemysław Sas/Arkadiusz Jutrzenka (Joker Rodło Piła)

5. Krzysztof Zapłacki/Norbert Ernastowicz (Kaniasiatka Gostyń)

7. Kacper Kajczyk/Michał Lokś (Kaniasiatka Gostyń)

7. Maciej Rojak/Tomasz Łupina (MKS MOS Turek)

9. Karol Dembniak/Dawid Połomka (MOS Zbąszyń)

9. Robert Kaźmierczak/Mateusz Pihan (Joker Rodło Piła)

9. Mikołaj Twardowski/Kamil Żak (Kaniasiatka Gostyń)

9. Piotr Staszewski/Łukasz Stryczewski (Koliber Ostrzeszów)

13. Patryk Raszewski/Marcin Ozdowski (Tornado Kalisz)

13. Patryk Frasz/Damian Kramski (MOS Zbąszyń)

13. Piotr Buczkowski/Mateusz Sęk (Pionier Zduny)

13. Jan Łozowski/Jakub Kraiński (MKS MDK Trzcianka)

17. Paweł Stojek/Krzysztof Wiśniewski (Progress Września)

17. Michał Pieronkiewicz/Norbert Wardak (Progress Września)

17. Igor Ciemachowski/Szymon Ślak (MKS MDK Trzcianka)

17. Marcin Dratwiński/Bartosz Wysocki (MKS MDK Trzcianka)

21. Adam Całujek/Patryk Brenk (Polon Krotoszyn)

21. Mikołaj Kurek/Michał Torzewski (Progress Września)

 

Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów

1. Łukasz Kaczmarek/Sebastian Kaczmarek (Polon Krotoszyn)

2. Mateusz Stańczyk/Bartosz Karykowski (Progress Września)

3. Marcin Szczechowicz/Bartosz Nowak (MOS Zbąszyń)

4. Michał Wroniecki/Piotr Nowak (Colman Kalisz)

5. Michał Sadowski/Mateusz Kamiński (Rataje Poznań)

5. Maksymilian Szuleka/Szymon Kubiś (Joker Rodło Piła)

7. Marcin Sobusiak/Paweł Sęk (Colman Kalisz)

7. Mateusz Skadłubowicz/Jakub Augustyniak (Colman Kalisz)

9. Rafał Kaźmierczak/Jakub Paszek (Joker Rodło Piła)

9. Patryk Frasz/Damian Kamiński (MOS Zbąszyń)

9. Mateusz Sobański/Bartłomiej Grenda (Astra Krotoszyn)

9. Mateusz Deringer/Mikołaj Olejnik (Astra Krotoszyn)

13. Mateusz Bebel/Kacper Gaszek (Kaniasiatka Gostyń)

13. Mateusz Bugzel/Łukasz Mischke (Kaniasiatka Gostyń)

13. Mikołaj Kurek/Michał Torzewski (Progress Września)

13. Adam Banasiak/Robert Wróbel (JanPol Turek)

17. Dariusz Iwaniak/Marcin Kowalczyk (JanPol Turek)

17. Jacek Sarnowski/Mateusz Mendyka (Rataje Poznań)

17. Krystian Robak/Ireneusz Kwiatkowski (Wilki Wilczyn)

17. Bartosz Klonowski/Roman Nawrocki (JanPol Turek)

21. Adrian Kędziora/Adam Biernat (Kaniasiatka Gostyń)

21. Paweł Stojek/Krzysztof Wiśniewski (Progress Września)

Visualscope.com

MK Cafe

Strauss Coffee

 continuumpoznan

centrum robotyki




vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps