Grupa A

 

1. kolejka - 19.09.2015

Progress Września - Jedynka Mosina 2:3

(25:27, 25:23, 25:22, 22:25, 9:15)

UKS Murowana Goślina - Orlik Miłosław 3:2

(25:17, 19:25, 24:26, 25:22, 23:21)

SMS Joker Piła - SPS Słupca 2:3

(21:25, 26:28, 25:23, 29:27, 12:15)

Noteć Czarnków - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 3:1

(28:26, 24:26, 25:21, 25:19)

 

2. kolejka - 26.09.2015

SPS Słupca - Noteć Czarnków 3:0

(28:26, 25:20, 25:16)

Orlik Miłosław - SMS Joker Piła 0:3

(20:25, 21:25, 21:25)

Jedynka Mosina - UKS Murowana Goślina 2:3

(25:17, 25:27, 25:20, 18:25, 8:15)

Alligator Nekla - Progress Września 2:3

(25:18, 25:14, 23:25, 27:29, 11:15)

 

3. kolejka - 3.10.2015

Alligator Nekla - UKS Murowana Goślina 0:3

(20:25, 20:25, 11:25)

SMS Joker Piła - Jedynka Mosina 0:3

(22:25, 24:26, 22:25)

Noteć Czarnków - Orlik Miłosław 3:2

(22:25, 25:19, 16:25, 25:20, 15:9)

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - SPS Słupca 3:2

(25:20, 27:25, 13:25, 19:25, 15:12)

 

4. kolejka - 10.10.2015

Orlik Miłosław - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 2:3

(26:28, 25:19, 26:24, 27:29, 12:15)

Noteć Czarnków - Jedynka Mosina 0:3

(26:28, 20:25, 20:25)

Alligator Nekla - SMS Joker Piła 0:3

(14:25, 17:25, 22:25)

Progress Września - UKS Murowana Goślina 2:3

(24:26, 25:20, 25:23, 22:25, 8:15)

 

5. kolejka - 17.10.2015

Progress Września - SMS Joker Piła 0:3

(19:25, 19:25, 10:25)

Noteć Czarnków - Alligator Nekla 3:1

(25:14, 21:25, 25:23, 25:20)

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - Jedynka Mosina 3:1

(23:25, 25:20, 25:17, 26:24)

SPS Słupca - Orlik Miłosław 3:2

(18:25, 25:27, 25:22, 25:18, 15:12)

 

6. kolejka - 24.10.2015

SPS Słupca - Jedynka Mosina 3:0

(25:22, 25:19, 25:14)

Alligator Nekla - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 3:2

(25:20, 25:21, 18:25, 20:25, 16:14)

Progress Września - Noteć Czarnków 1:3

(22:25, 26:24, 23:25, 18:25)

UKS Murowana Goślina - SMS Joker Piła 3:0

(25:17, 25:21, 25:22)

 

7. kolejka - 7.11.2015

Noteć Czarnków - UKS Murowana Goślina 3:1

(25:12, 13:25, 25:22, 25:17)

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - Progress Września 0:3

(24:26, 22:25, 16:25)

SPS Słupca - Alligator Nekla 3:1

(26:24, 25:23, 23:25, 25:22)

Orlik Miłosław - Jedynka Mosina 0:3

(20:25, 21:25, 24:26)

 

8. kolejka - 14.11.2015

Alligator Nekla - Orlik Miłosław 1:3

(29:27, 20:25, 19:25, 18:25)

SPS Słupca - Progress Września 3:0

(25:16, 25:18, 25:22)

UKS Murowana Goślina - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 3:1

(25:20, 18:25, 25:16, 25:20)

SMS Joker Piła - Noteć Czarnków 3:0

(25:18, 25:23, 25:17)

 

9. kolejka - 21.11.2015

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - SMS Joker Piła 0:3

(22:25, 16:25, 17:25)

SPS Słupca - UKS Murowana Goślina 3:2

(26:24, 25:14, 20:25, 21:25, 16:14)

Orlik Miłosław - Progress Września 0:3

(24:26, 23:25, 21:25)

Jedynka Mosina - Alligator Nekla 3:0

(25:14, 25:16, 25:19)

 

10. kolejka - 28.11.2015

Jedynka Mosina - Progress Września 3:0

(25:20, 25:15, 25:16)

Orlik Miłosław - UKS Murowana Goślina 1:3

(21:25, 25:21, 18:25, 11:25)

SPS Słupca - SMS Joker Piła 3:2

(14:25, 25:17, 22:25, 25:21, 19:17)

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - Noteć Czarnków 1:3

(23:25, 21:25, 25:23, 20:25)

 

11. kolejka - 5.12.2015

Noteć Czarnków - SPS Słupca 3:2

(29:27, 25:19, 17:25, 19:25, 15:6)

SMS Joker Piła - Orlik Miłosław 3:0

(25:16, 25:23, 25:19)

UKS Murowana Goślina - Jedynka Mosina 3:1

(20:25, 25:20, 25:14, 25:16)

Progress Września - Alligator Nekla 3:0

(25:18, 25:22, 25:17)

 

12. kolejka - 12.12.2015

UKS Murowana Goślina - Alligator Nekla 3:0

(25:7, 25:14, 25:8)

Jedynka Mosina - SMS Joker Piła 1:3

(23:25, 19:25, 25:22, 17:25)

Orlik Miłosław - Noteć Czarnków 3:1

(27:25, 24:26, 27:25, 25:21)

SPS Słupca - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 3:0

(25:18, 25:14, 25:14)

 

13. kolejka - 19.12.2015

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - Orlik Miłosław 2:3

(25:16, 17:25, 25:21, 22:25, 7:15)

Jedynka Mosina - Noteć Czarnków 3:0

(25:22, 25:18, 25:20)

SMS Joker Piła - Alligator Nekla 3:0 w.o.

(25:0, 25:0, 25:0)

UKS Murowana Goślina - Progress Września 3:1

(26:24, 25:13, 23:25, 25:17)

 

14. kolejka - 9.01.2016

SMS Joker Piła - Progress Września 3:0 w.o.

(25:0, 25:0, 25:0)

Alligator Nekla - Noteć Czarnków 0:3

(18:25, 25:27, 22:25)

Jedynka Mosina - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 0:3

(25:27, 15:25, 21:25)

Orlik Miłosław - SPS Słupca 0:3

(23:25, 22:25, 11:25)

 

15. kolejka - 16.01.2016

Jedynka Mosina - SPS Słupca 0:3

(21:25, 15:25, 21:25)

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - Alligator Nekla 3:0

(25:14, 25:14, 25:15)

Noteć Czarnków - Progress Września 3:2

(29:31, 21:25, 25:20, 25:21, 15:11)

SMS Joker Piła - UKS Murowana Goślina 3:1

(25:22, 25:17, 25:27, 25:18)

 

16. kolejka - 13.02.2016

UKS Murowana Goślina - Noteć Czarnków 3:0

(25:11, 25:13, 25:18)

Progress Września - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 3:1

(25:18, 19:25, 25:13, 25:21)

Alligator Nekla - SPS Słupca 1:3

(20:25, 28:26, 13:25, 20:25)

Jedynka Mosina - Orlik Miłosław 3:0

(25:19, 25:22, 25:23)

 

17. kolejka - 20.02.2016

Alligator Nekla - Orlik Miłosław 0:3

(19:25, 18:25, 15:25)

Progress Września - SPS Słupca 2:3

(15:25, 19:25, 27:25, 25:20, 11:15)

UKS Murowana Goślina - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 3:0

(25:16, 25:12, 25:12)

SMS Joker Piła - Noteć Czarnków 3:0

(25:10, 25:19, 25:20)

 

18. kolejka - 5.03.2016

SMS Joker Piła - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 3:0

(25:11, 25:23, 25:17)

UKS Murowana Goślina - SPS Słupca 3:2

(25:20, 16:25, 19:25, 25:17, 15:13)

Progress Września - Orlik Miłosław 3:1

(26:24, 22:25, 25:23, 25:22)

Alligator Nekla - Jedynka Mosina 3:2

(20:25, 20:25, 25:23, 25:18, 15:12)

 

Tabela:

 

MSC Zespół M PKT Sety
1. SMS Joker Piła 16 38 40:14
2. SPS Słupca 16 37 45:21
3. UKS Murowana Goślina 16 35 42:22
4. Jedynka Mosina 16 25 31:26
5. Noteć Czarnków 16 24 28:32
6. Progress Września 16 21 28:34
7. Orlik Miłosław 16 16 23:39
8. UKS Rataje ZSO 4 Poznań
16 15 23:38
9. Alligator Nekla
16 5 12:46

 

 

Grupa B

 

1. kolejka - 26.09.2015

Amber Kalisz - SALOS Ostrów Wielkopolski 1:3

(15:25, 25:23, 21:25, 15:25)

Kaniasiatka Gostyń - UKS 9 Leszno 3:0

(25:20, 25:20, 25:23)

PKS MOS Zbąszyń - MOS Czarni Ostrowitem 0:3

(21:25, 13:25, 19:25)

 

2. kolejka - 3.10.2015

SALOS Ostrów Wielkopolski - MOS Czarni Ostrowite 3:1

(28:26, 18:25, 25:17, 29:27)

Liskowiak Lisków - PKS MOS Zbąszyń 3:1

(22:25, 25:21, 25:21, 25:22)

Amber Kalisz - Kaniasiatka Gostyń 0:3

(18:25, 15:25, 23:25)

 

3. kolejka - 10.10.2015

Kaniasiatka Gostyń - SALOS Ostrów Wielkopolski 2:3

(25:20, 25:23, 23:25, 23:25, 12:15)

PKS MOS Zbąszyń - UKS 9 Leszno 2:3

(25:23, 20:25, 25:20, 21:25, 13:15)

MOS Czarni Ostrowite - Liskowiak Lisków 3:2

(20:25, 17:25, 25:20, 25:22, 16:14)

 

4. kolejka - 17.10.2015

SALOS Ostrów Wielkopolski - Liskowiak Lisków 0:3

(18:25, 22:25, 18:25)

UKS 9 Leszno - MOS Czarni Ostrowite 3:0

(25:20, 25:20, 25:19)

Amber Kalisz - PKS MOS Zbąszyń 3:1

(25:19, 25:18, 23:25, 25:21)

 

5. kolejka - 7.11.2015

PKS MOS Zbąszyń - Kaniasiatka Gostyń 0:3

(14:25, 24:26, 20:25)

MOS Czarni Ostrowite - Amber Kalisz 3:1

(22:25, 25:18, 25:11, 25:19)

Liskowiak Lisków - UKS 9 Leszno 3:1

(25:14, 25:20, 21:25, 25:20)

 

6. kolejka - 14.11.2015

SALOS Ostrów Wielkopolski - UKS 9 Leszno 2:3

(27:25, 23:25, 23:25, 25:22, 10:15)

Amber Kalisz - Liskowiak Lisków 0:3

(20:25, 15:25, 23:25)

Kaniasiatka Gostyń - MOS Czarni Ostrowite 3:1

(25:18, 21:25, 25:16, 25:14)

 

7. kolejka - 21.11.2015

PKS MOS Zbąszyń - SALOS Ostrów Wielkopolski 0:3

(19:25, 22:25, 23:25)

Liskowiak Lisków - Kaniasiatka Gostyń 3:2

(22:25, 25:14, 25:20, 21:25, 15:9)

UKS 9 Leszno - Amber Kalisz 3:1

(26:24, 22:25, 25:18, 25:19)

 

8. kolejka - 28.11.2015

SALOS Ostrów Wielkopolski - Amber Kalisz 3:0

(25:22, 25:14, 26:24)

UKS 9 Leszno - Kaniasiatka Gostyń 2:3

(23:25, 25:22, 21:25, 25:20, 24:26)

MOS Czarni Ostrowite - PKS MOS Zbąszyń 3:1

(25:15, 22:25, 25:20, 25:22)

 

9. kolejka - 5.12.2015

MOS Czarni Ostrowite - SALOS Ostrów Wielkopolski 0:3

(23:25, 19:25, 21:25)

PKS MOS Zbąszyń - Liskowiak Lisków 2:3

(17:25, 20:25, 26:24, 25:21, 12:15)

Kaniasiatka Gostyń - Amber Kalisz 3:0

(25:20; 25:20; 25:22)

 

10. kolejka - 19.12.2015

SALOS Ostrów Wielkopolski - Kaniasiatka Gostyń 2:3

(25:21, 14:25, 25:22, 22:25, 13:15)

UKS 9 Leszno - PKS MOS Zbąszyń 3:1

(25:15, 19:25, 25:22, 25:23)

Liskowiak Lisków - MOS Czarni Ostrowite 3:2

(25:21, 25:14, 25:27, 27:29, 15:10)

 

11. kolejka - 9.01.2016

Liskowiak Lisków - SALOS Ostrów Wielkopolski 3:0

(25:23, 25:19, 25:17)

MOS Czarni Ostrowite - UKS 9 Leszno 3:2

(20:25, 19:25, 25:19, 25:23, 15:10)

PKS MOS Zbąszyń - Amber Kalisz 3:0

(27:25, 25:18, 25:11)

 

12. kolejka - 13.02.2016

Kaniasiatka Gostyń - PKS MOS Zbąszyń 3:0

(25:10, 25:19, 25:18)

Amber Kalisz - MOS Czarni Ostrowite 0:3

(19:25, 16:25, 19:25)

UKS 9 Leszno - Liskowiak Lisków 1:3

(13:25, 25:19, 15:25, 23:25)

 

13. kolejka - 20.02.2016

UKS 9 Leszno - SALOS Ostrów Wielkopolski 1:3

(25:21, 22:25, 20:25, 23:25)

Liskowiak Lisków - Amber Kalisz 3:0

(25:14, 25:18, 26:24)

MOS Czarni Ostrowite - Kaniasiatka Gostyń 0:3

(20:25, 11:25, 16:25)

 

14. kolejka - 5.03.2016

SALOS Ostrów Wielkopolski - PKS MOS Zbąszyń 3:2

(25:20, 22:25, 23:25, 25:20, 18:16)

Kaniasiatka Gostyń - Liskowiak Lisków 3:0

(25:18, 25:21, 25:22)

Amber Kalisz - UKS 9 Leszno 2:3

(25:21, 25:23, 22:25, 23:25, 8:15)

 

Tabela:

 

MSC Zespół M PKT Sety
1. Kaniasiatka Gostyń
12 30 34:11
2. Liskowiak Lisków
12 28 32:15
3. SALOS Ostrów Wielkopolski 12 24 28:19
4. UKS 9 Leszno 12 17 25:26
5. MOS Czarni Ostrowite
12 17 22:24
6. PKS MOS Zbąszyń 12 6 13:33
7. Amber Kalisz 12 4 8:34

 

Dziewiąty zespół z grupy A zostanie sklasyfikowany na 17. miejscu w klasyfikacji generalnej.

 

 

O miejsca 1-4

 

1. mecz - 12.03.2016

2. SPS Słupca - Kaniasiatka Gostyń 3:0

(27:25, 25:20, 25:21)

 

Rewanże - 2.04.2016

1. Liskowiak Lisków - SMS Joker Piła 2:3 

(20:25, 28:26, 16:25, 27:25, 11:15)

2. Kaniasiatka Gostyń - SPS Słupca 3:1 

(25:23, 23:25, 25:23, 25:17)

 

 

O miejsca 5-8

 

1. mecz - 12.03.2016

3. UKS 9 Leszno - UKS Murowana Goślina 1:3

(14:25, 27:25, 22:25, 23:25)

4. Jedynka Mosina - SALOS Ostrów Wielkopolski 0:3

(20:25, 18:25, 18:25)

 

Rewanże - 2.04.2016

3. UKS Murowana Goślina - UKS 9 Leszno 3:2

 (23:25, 33:31, 25:16, 21:25, 17:15)

 

O miejsca 1-2

 

9.04.2016

SMS Joker Piła - SPS Słupca 3:2

(26:24, 25:23, 13:25, 23:25, 15:13)

 

23.04.2016

SPS Słupca - SMS Joker Piła 1:3

(22:25, 25:19, 17:25, 20:25)

 

 

O miejsca 3-4

 

9.04.2016

Liskowiak Lisków - Kaniasiatka Gostyń 2:3 

(25:17, 23:25, 13:25, 25:21, 8:15)

 

 

 O miejsca 5-6

 

23.04.2016

SALOS Ostrów Wielkopolski - UKS Murowana Goślina 1:3 

(28:26, 21:25, 18:25, 28:30)

 

 

 O miejsca 7-8

 

9.04.2016

UKS 9 Leszno - Jedynka Mosina 3:1

(25:17, 25:23, 23:25, 25:19)

 

23.04.2016

Jedynka Mosina - UKS 9 Leszno 1:3 

(20:25, 26:24, 20:25, 15:25)

 

 

 O miejsca 9-10

 

19.03.2016

Noteć Czarnków - MOS Czarni Ostrowite 1:3

(18:25, 25:20, 16:25, 18:25)

 

 

O miejsca 11-12

 

19.03.2016

Progress Września - PKS MOS Zbąszyń 3:0

(25:23, 25:18, 25:22)

 

 

O miejsca 13-14

 

9.04.2016

Orlik Miłosław - Amber Kalisz 3:2

(25:18, 24:26, 19:25, 25:23, 15:9)

 

23.04.2016

Amber Kalisz - Orlik Miłosław 0:3

(16:25, 18:25, 25:27)

 

Klasyfikacja końcowa:

 

MSC Zespół
1. Joker Piła
2. SPS Słupca
3. Kaniasiatka Gostyń
4. Liskowiak Lisków
5. UKS Murowana Goślina
6. Salos Ostrów Wielkopolski
7. UKS 9 Leszno
8. Mosińska Jedynka Mosina
9. MOS Czarni Ostrowite
10. Noteć Czarnków
11. Progress Września
12. PKS MOS Zbąszyń
13. Orlik Miłosław
14. Amber Kalisz
15. UKS Rataje ZSO 4 Poznań
16. Alligator Nekla

 

Terminy rozgrywek centralnych:

Do ustalenia przez PZPS

Visualscope.com

WS WZPS PilaKaliszBM 

polskasiatkowka

systemcentralny

logoSOS

mas

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps